Ga naar mijn vorige of volgende artikel.

‘Hotealthcare’ De update: Eén van de acht zorgtrends

hotealthcare-20.pngOp 31 oktober schreef ik hier mijn artikel over ‘Hotealthcare’ en op dat moment kon ik niet voorzien dat dit door mij bedachte woord en de achterliggende visie-waarbij de mens achter de patiënt centraal staat- al op korte termijn een eigen leven zou gaan leiden.

Inmiddels zijn we twee weken verder en vandaag zal Martijn Hulst, op een congres waar hij spreekt, de term ‘officieel’ lanceren als één van de acht trends in de zorg.

Dat doet hij aan de hand van deze presentatie waarin de hieronder staande dia gewijd is aan ‘hotealthcare’.

hotealthcare-sheet-mh.pngUiteraard ben ik er blij mee dat het begrip ‘hotealthcare’ al zo wordt opgepakt maar echt trots ben ik pas als de visie erachter door een zorginstelling ter harte wordt genomen en geconcretiseerd wordt.

Dan komt er een dag waarop je niet langer het volgende gesprek voert met de ziekenhuis-arts in wiens wachtkamer je al meer dan een half uur zit te wachten tot je aan de beurt bent:

  • Arts: ‘Ik loop lekker op tijd vandaag’
  • Patiënt: ‘Hoe weet u dat?’
  • Arts: ‘Nou, ik loop gewoon lekker op tijd vandaag’
  • Patiënt: ‘Weet u dan wanneer uw patiënten aan de beurt zijn volgens afspraak?’
  • Arts: ‘Eh, nee, dat weet ik niet…’

the-doctor-is-in.jpg

En dat is ook de dag waarop je niet langer als volgt opgeroepen wordt om je gegevens weer eens op te geven ‘ Zijn er hier nog nieuwe ponsplaatjes?’

En dat zijn slechts een paar voorbeelden uit de dagelijkse zorgpraktijk die ik aangereikt kreeg door mensen die mijn oorsponkelijke artikel lazen en die weten dat ik schrijf en spreek over klantbeleving en ‘human to human marketing’.

reageer op dit bericht

Sluit
E-mail link