Ga naar mijn of artikel.

Kevin Kelly over de komende 5000 dagen van het web

In de zomer van 2007 was het wereldwijde web pas 5000 dagen oud. Als je dat terug gaat rekenen in jaren, dan is dat helemaal nog niet erg oud en toch lijken we ons helemaal niet te verbazen over alles wat het inmiddels al heeft voortgebracht. We hebben een wikipedia, we maken en schrijven allerlei soorten content. We delen ervaringen, kennis en kunde met elkaar, we werken samen aan projecten, plannen en producten. We zijn inmiddels zozeer gewend geraakt aan en maken er zo’n groot deel uit van dat web, dat je het zou kunnen beschouwen als het ‘we are the web’.

Al deze beschouwingen komen ook voorbij in de eerste minuten van de video die hieronder staat en die alweer van vorig jaar zomer dateert. Maar daarom niet minder boeiend of actueel is. Integendeel, Kevin Kelly is daarin namelijk aan het woord (op een zogenaamde Ted Conference) en hij kijkt vooruit naar de komende 5000 dagen van het web. Ik twijfel er niet aan dat die net zoveel onverwachts en nu nog onvoorstelbaars zullen brengen.

Anders dan de gemiddelde YouTube-video duurt deze langer dan een paar minuten dus ga er even voor zitten en kijk naar de toekomst van het web:

  • del.icio.us
  • email
  • Twitter
  • LinkedIn
  • FriendFeed
  • StumbleUpon
  • Google Bookmarks

reageer op dit bericht

Ga naar mijn of artikel.